CanoCar Brno | Suzuki | prodej@canocar.cz | 547 357 017

Lada Niva 3-door

Toto vozidlo je klasický pracant k neutahání spartanské výbavy, který vyniká zejména při nasazení ve velmi náročných podmínkách. Nabízíme jej ve dvou specifikacích. Rozvor 3-door verze je 2200 mm, což umožňuje skvělou manévrovací schopnost vozu.

Vůz má samonosnou karoserii kompaktních rozměrů, nápravy jsou uloženy na vinutých pružinách. Přední náprava je nezávisle zavěšená, s příčným stabilizátorem, tuhá zadní náprava poskytuje výborné terénní vlastnosti. Vozidla Lada Niva AMC vynikají zejména při nasazení v náročných podmínkách.

Niva je vybaven osvědčenou benzínovou sedmnáctistovkou, která je vybavená vstřikováním BOSCH. Tento motor s rozvody OHC je schopný v provozu za jakýchkoliv podmínek - v krutých mrazech, při vysokých teplotách, po úpravách dokonce i pod vodou. Křivky výkonu a kroutícího momentu společně s převodovým poměrem diferenciálů, umožní průjezdnost náročným terénem. Pokud k tomu přičteme i nízkou hmotnost vozu a malé rozměry, Niva se dostane tam, kam velké terénní vozy neprojedou. Samozřejmostí je kompatibilita se standardem OBD II – vůz lze diagnostikovat v jakémkoli servisu, vybaveným diagnostikou BOSCH, nebo jinou diagnostikou s OBD II kompatibilní.